Antalya ValiliğiGündem

Dijital Çağda Antalya’yı Teknoloji Merkezi Yapmayı Hedefliyoruz

03.12.2020

Tüm haberler için tıklayınız

Esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Vali Ersin Yazıcı Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan PSL Elektronik San. ve Tic. A.Ş.’yi ziyaret edip firmanın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

1991 yılında Antalya‘da Fiber Optik Aydınlatma Sistemleri üretimine başlayan PSL Elektronik San. ve Tic. A.Ş.’yi ziyaret eden Vali Yazıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Tufan Gürbüz ve Erdal Kılıç ile Genel Koordinatör Erçin Çakmaklı’dan üretim faaliyetleri ve kapasitesi ile ürün yelpazesi hakkında bilgi aldı.

300’ün üzerinde personeliyle FİBERLİ markası altında 800’ün üzerinde aydınlatma projesi gerçekleştiren firmanın projelerini ve ürünlerini kontrol eden Yazıcı, dekoratif mimari aydınlatma ve LED aydınlatma sistemlerini de inceledi.

İnsan Hayatını Kolaylaştıran Çevre Dostu Üretimi Destekliyoruz
Koronavirüs sürecinde titizlikle tedbirlere uyan ve üretime ara vermeden devam eden firmaları kutladığını ifade eden Vali Yazıcı “Dijital bir çağda yaşıyoruz. Dijital ve endüstriyel aydınlatmaların da önemi her geçen gün artıyor. LED teknolojisiyle birlikte aydınlatma sektörü de her geçen gün gelişme gösteriyor. Antalya’da da bu anlamda değişime yön veren firmalarımız olması gurur verici. Şehrimizin ekonomisine katkı sunan, insanımızın hayatını kolaylaştıran ve çevreye karşı duyarlı üretim yapan tüm firmalarımızı destekliyoruz. Antalya’nın da turizm, tarım, ticaretin ardından 4. T dediğimiz teknoloji alanında da marka şehir olması için kamu kurum ve kuruluşlarımız, belediyelerimiz, ticaret odalarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve sanayicilerimizle fikir alışverişinde bulunarak işbirliği içinde çalışıyoruz. Koronavirüsle mücadele ederken üretimimizi de ihmal etmiyoruz.” dedi.

Antalya yı Teknoloji Merkezi Yapmayı Hedefliyoruz 02
Antalya yı Teknoloji Merkezi Yapmayı Hedefliyoruz 03
Antalya yı Teknoloji Merkezi Yapmayı Hedefliyoruz 04
Antalya yı Teknoloji Merkezi Yapmayı Hedefliyoruz 05
Antalya yı Teknoloji Merkezi Yapmayı Hedefliyoruz 06
Antalya yı Teknoloji Merkezi Yapmayı Hedefliyoruz 07

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu