Antalya ValiliğiGündem

Vali Yazıcı’dan Duyarlı Sürücülere Plaket

21.01.2021

Tüm haberler için tıklayınız…

Vali Ersin Yazıcı İçişleri Bakanlığı’nın “Bu Yolda Hep Birlikteyiz” projesi kapsamında trafikte kurallara uyan, duyarlı, saygılı ve bilinçli sürücülere plaket takdim etti.

Antalya İl Jandarma Komutanlığı’nda gerçekleştirilen törene Vali Ersin Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Sezai Özkurt, jandarma personeli ve sürücüler katıldı.

Örnek Olmanızı Temenni Ediyorum
Törende duyarlı vatandaşları tebrik eden Vali Yazıcı “İnşallah sizler, Antalya’mızdaki diğer sürücülerimize de örnek teşkil edeceksiniz. Dünyada en değerli en kıymetli varlık insan. Hepimiz de insanlığa hizmet etmek için, insana katkı sunmak için çeşitli işler yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi de araç kullanmaktır. Dolayısıyla araç kullanırken de hangi gerekçeyle olursa olsun insanların sürekli yaşamın içinde olduğu ve bizimde bir insan olarak insanlara ve diğer canlılara saygı göstermemiz gerektiğini sürücüler olarak bazen unutuyoruz. Ama burada unutmayan sürücü arkadaşlarımız var. Sizleri tekrar tebrik ediyor, diğer tüm sürücülerimize de örnek olmanızı temenni ediyorum” dedi.

Konuşmasının ardından sürücülere plaketlerini takdim eden Vali Yazıcı sürücüler ve güvenlik amirleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

19 İlçede Eş Zamanlı Tören Düzenlendi
Cumhurbaşkanlığı Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı doğrultusunda Antalya ili genelinde alınan önlemler, etkin denetimler ve duyarlı sürücüler sayesinde trafik kazaları ve kaza sonucu meydana gelen ölüm ve yaralama olaylarında ciddi bir azalma görüldü. Trafikte daha güvenli yolculuklar için bilinçli ve duyarlı davranan sürücülere Antalya’nın 19 ilçesinde eş zamanlı olarak plaketleri takdim edildi.

02_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket
03_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket
04_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket
05_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket
06_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket
07_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket
08_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket
09_ vali yazıcıdan duyarlı sürücülere plaket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu